Ενημέρωση για τα προγράμματα Erasmus+ της Θ.Σ.Ε.Κ.

theo-logo

Ενημέρωση για τα προγράμματα Erasmus+ της Θ.Σ.Ε.Κ.

Tο Γραφείο Erasmus+ της Θεολογικής Σχολής Εκκλησίας Κύπρου σας προσκαλεί στην Ενημερωτική συνάντηση που διοργανώνει για το Πρόγραμμα Erasmus+ στα πλαίσια των Erasmus days 2023.

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 10 Οκτωβρίου 2023, ώρα 13.30 – 14.45, στις αίθουσες της Θ.Σ.Ε.Κ. Γ201 – 202.

Κατά τη συνάντηση οι Φοιτητές, το Ακαδημαϊκό και Διοικητικό Προσωπικό της Σχολής θα ενημερωθούν για τις προοπτικές και τις διαδικασίες αίτησης για μετακίνηση για σπουδές, πρακτική, εκπαίδευση και διδασκαλία σε Πανεπιστημιακά Ιδρύματα της Ευρώπης.

Θα γίνει επίσης ενημέρωση για τα ερευνητικά προγράμματα του Erasmus+ στα οποία συμμετέχει η Θ.Σ.Ε.Κ. ως συντονιστής και ως εταίρος:

KA2: Golden Thread, Recommit

ΚA2 Small-scale partnerships in school:  AUGE

KA3: SEMELI

Η συνάντηση θα μεταδίδεται και διαδικτυακά στη σελίδα facebook της Θ.Σ.Ε.Κ. και μέσω του Microsoft teams στον πιο κάτω σύνδεσμο Erasmus+ 2023

Invitation2023