Eπίσκεψη των φοιτητών και του προσωπικού της Θ.Σ.Ε.Κ. στο Πολυδύναμο Κέντρο Λευκωσίας

Εν όψει του Πάσχα, την Πέμπτη 18 Απριλίου 2019, ομάδα φοιτητών και μέλη του Ακαδημαϊκού και Διοικητικού Προσωπικού της Θ.Σ.Ε.Κ. επισκέφθηκαν το Πολυδύναμο Κέντρο Λευκωσίας για να περάσουν χρόνο με τα άτομα τρίτης ηλικίας του Κέντρου και να δώσουν τις ευχές τους για το Πάσχα. Μέλη του Βυζαντινού Χορού της Σχολής μαζί με τον Χοροδιδάσκαλο Δημήτρη Ιεροδιακόνου έψαλαν Ύμνους του Πάσχα και τραγούδησαν, ενώ μοιράστηκαν και λαμπάδες σε όλους τους παρευρισκομένους.

Θερμές ευχαριστίες στο Πολυδύναμο Κέντρο Λευκωσίας για τη φιλοξενία και τη ζεστή υποδοχή.