Eνημέρωση των φοιτητών από το Γραφείο Σταδιοδρομίας της Θ.Σ.Ε.Κ. για τις προοπτικές εργοδότησής τους

Καθότι τον Ιούνιο του 2019 η Θ.Σ.Ε.Κ. θα έχει τους πρώτους αποφοίτους της, στις 8 Απριλίου 2019 οι τελειόφοιτοι αλλά και όλοι οι φοιτητές της Σχολής γενικότερα ενημερώθηκαν σχετικά με τις διάφορες προοπτικές εργοδότησής τους τόσο στη Δημόσια Μέση Εκπαίδευση όσο και σε Ιερές Μητροπόλεις και Ενορίες. Η ενημερωτική συνάντηση διοργανώθηκε από το Γραφείο Σταδιοδρομίας της Σχολής, ενώ η παρουσίαση έγινε από τον Διευθυντή της Θ.Σ.Ε.Κ. Πρωτοπρεσβύτερο Δρα Κυπριανό Κουντούρη.

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις προοπτικές εργοδότησης των αποφοίτων της Θ.Σ.Ε.Κ. μπορείτε να βρείτε εδώ.