Πρόσκληση σε διαδικτυακά σεμινάρια για Εκπαίδευση Κρατουμένων

theo-logo

Πρόσκληση σε διαδικτυακά σεμινάρια για Εκπαίδευση Κρατουμένων

Σεβασμιώτατοι, σεβαστοί πατέρες, αξιότιμοι καθηγητές, αγαπητοί φοιτητές και απόφοιτοι,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για μια σειρά διαδικτυακών σεμιναρίων τα οποίο διοργανώνει το Center of Education and Criminal Justice του University College London (UCL) στα πλαίσια των Blue Sky Seminars που αφορούν προγράμματα επανένταξης κρατουμένων. Η καθηγήτρια Όλγα Σολομώντος Κουντούρη είναι μέλος του Κέντρου και συντονίζει κάποια από αυτά.

Προσκαλούμε όσους ενδιαφέρονται να εγγραφούν ηλεκτρονικά και να τα παρακολουθήσουν.

Επισυνάπτονται οι ανακοινώσεις και οι πληροφορίες για τους ομιλητές.

Μπορείτε να βρείτε περισσότερες πληροφορίες για τα σεμινάρια ακολουθώντας το πιο κάτω σύνδεσμο:

Centre for Education and Criminal Justice | IOE – Faculty of Education and Society – UCL – University College London

Να θυμηθείτε να εγγραφείτε νωρίτερα στο Eventbrite για να παραλάβετε τον σύνδεσμο σύνδεσής σας.